Rozpocznij współpracę z nami już dzisiaj
a jutro ciesz się z efektów

Agencja interaktywna Genius Promotion powstała jako połączenie talentów fachowców z ogromną wiedzą praktyczną i doświadczeniem w e-marketingu. Nasze zaangażowanie, umiejętności oraz pasje przekładamy na wyniki. Zawsze troszczymy się o najwyższą jakość naszych usług, dlatego stosujemy najnowsze i najskuteczniejsze narzędzia.

Możemy pochwalić się prowadzonymi kampaniami w Polsce, Europie oraz Ameryce Północnej. Dzięki czemu gwarantujemy sukces przy prowadzeniu kampanii eksportowych. Nie ograniczamy się tylko do przetłumaczenia Twojej kampanii na języki obce. Kampania eksportowa to adaptacja reklamy pod konkretny rynek zagraniczny. Pracujemy nieszablonowo, stosujemy rozwiązania, które są najlepsze dla danego projektu w zależności od branży, zamierzonego celu i oczekiwań Klienta.

About us business image

Zasady współpracy
z klientem

Otwartość i transparentność naszych usług

Każdy klient ma dostęp do wszystkich danych oraz kont reklamowych

Partnerstwo

traktujemy każdego Klienta jako partnera, z którym robimy wspólny biznes

Indywidualne podejście

Kampanie reklamowe szyte na miarę dla każdego klienta

Jak dbamy o jakość

Stała i aktywna współpraca z Google

Certyfikacja wiedzy naszych ekspertów

Stosowanie tylko sprawdzonych strategii

Dynamiczny kontakt z klientem

Google się rozwija i my też rozwijamy nasze umiejętności. Stale uczestniczymy w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.

Nasze certyfikaty

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy analizę i ustalimy odpowiedni budżet aby kampania byłą skuteczna i przyniosła oczekiwane rezultaty.

Napisz wiadomość